1 min i NIE CZUJĘ bólu ! Dobroczynne odkrycie WIETNAMSKIEGO profesora- Andrzej Grabarz © VTV

6 Wyswietleń
Published
SAMOUZDRAWIANIE W JEDNĄ MINUTĘ METODĄ DIEN CHAM- ANDRZEJ GRABARZ (Stare Olesno, Anpol - Festiwal Zdrowia i Radości)

Metoda Dien Chan pochodzi z Wietnamu i została wypracowana przez Prof. Bui Quoc Chau w latach 80-tych XX wieku. Korzysta się w niej z map partii ciała – ich odbicia na twarzy – oraz części z ponad 500 punktów odruchowych. Dien Chan jest bardziej kompleksowa niż akupunktura. Oprócz naciskanych podczas zabiegu punktów, znajdujących się w obrębie głowy i twarzy (wiązanych z odpowiednikami np. różnych organów ciała), pracuje się za pomocą misternie wykonanych narzędzi na niewielkich obszarach, tzw. strefach odruchowych (np. mapie stawów), rozmasowując je, a w efekcie zmniejszając napięcia czy ból. Diagnoza w Dien Chan polega na odnajdowaniu „żywych” punktów lub stref bólowych na twarzy, odpowiadających partiom w całym ciele, z którymi wiązać się może dyskomfort pacjenta. Stymulowanie ich przynosi stopniową poprawę stanu zdrowia.

Wspaniały wykład wraz z demonstracją metody (możliwej do samodzielnego stosowania) na ochotnikach obecnych na wydarzeniu w Starym Oleśnie.


ZNAJDZIESZ NAS TUTAJ: https://www.facebook.com/StudioCzasuiPrzestrzeni/

W RAMACH WYMIANY ENERGII - WESPRZYJ STUDIO VTV
https://studiovtv.wixsite.com/studiovtv/wsparcie-finansowe

SUBSKRYBUJ I WŁĄCZ POWIADOMIENIA: https://www.youtube.com/channel/UCqO8COuJKf5C_fxKQMh0hHg?view_as=subscriber

Nagrania objęte są prawami autorskimi - nie zezwala się na jakiekolwiek powielanie - kopiowanie bez pisemnej zgody redakcji.
Filmy można linkować na swoich blogach, grupach społecznościowych i udostępniać jedynie z przekierowaniem na adres źródłowy kanału YouTube STUDIA VTV

Copyright - S T U D I O - V T V - 2018 r.
kontakt w sprawie publikowania: studiovtv@wp.pl
Kategorie
Wiadomości
Bądź pierwszym który skomentuje.