2017 Overwatch World Cup | Faza grupowa w Katowicach (napisy PL)

15 Wyswietleń
Published
Trzeci przystanek na trasie fazy grupowej Overwatch World Cup zaliczony. Po serii ekscytujących meczów w Katowicach, reprezentanci Korei Południowej – niekwestionowani zwycięzcy poprzedniego sezonu – okazali się być finałowym bossem dla grup E oraz F. Nikt nie był w stanie stawić im czoła... jednak z bitewnej zawieruchy wyłoniła się reprezentacja Kanady, która również awansowała do dalszej fazy rozgrywek. Do zobaczenia w listopadzie!

Następny przystanek: słoneczna Kalifornia. Osiem reprezentacji narodowych zmierzy się o dwa ostatnie miejsca w playoffach Overwatch World Cup na BlizzConie. Kto zdominuje konkurencję w Los Angeles? Dołączcie do nas między 11 a 13 sierpnia i przekonajcie się sami!
---

ROZPOCZNIJ WARTĘ: https://playoverwatch.com/pl-pl/buy/
Subskrybuj nasz kanał na YouTube: https://www.YouTube.com/OverwatchPL?sub_confirmation=1
Zobacz wszystkie filmy animowane z Overwatch: https://www.youtube.com/playlist?list=PLnv_SbG-6YN9_jLfolarhI_YLLC1fSlTS

Bądź na bieżąco:
Facebook: http://www.facebook.com/OverwatchPL
Twitter: http://www.twitter.com/Overwatch_PL
YouTube: https://www.YouTube.com/OverwatchPL

Walcz na polach bitewnych przyszłosci i zajmij swoje miejsce w szeregach Overwatch – legendarnej formacji złozonej z zołnierzy, naukowców, awanturników i odmienców. Zaginaj czas, ignoruj prawa fizyki, stosuj oszałamiający arsenał broni i niesamowitych mocy w wyznaczajacej nowe standardy druzynowej strzelance.

Dowiedz się więcej o Overwatch: http://eu.battle.net/overwatch/pl/
Kategorie
Miasta
Bądź pierwszym który skomentuje.