Jak odzyskać pieniądze. Kredyty we frankach szwajcarskich

 Finanse / Dodane 4 tygodnie temu / 22 odsłon

Historia zawierania umów kredytowych indeksowanych we frankach szwajcarskich odbiła się szerokim echem, niestety kwestie ogromnych nadpłat, które spowodowane były nagłym wzrostem kursu franka, odbiły się bardzo niekorzystnie na finansach rodzin, które się na taki kredyt zdecydowały.
Frankowicze otrzymali nowe warunki spłaty kredytu, sumy niejednokrotnie powiększone o podstawową kwotę, która widniała na umowie. To oznaczało jakby podwójną jej spłatę. Nic dziwnego, że poszkodowani, bo tak ich nazywamy, szukają pomocy prawnej. Dlaczego poszkodowani? W umowach kredytów, które tylko z nazwy były walutowymi, banki bardzo często stosowały także zapisy abuzywne (klauzule niedozwolone).
Banki były ostrzegane przed ich stosowaniem przez NBP, KNF czy Związek Banków Polskich, a mimo to zawierały je, działając niekorzystne dla swoich klientów. Czy można odzyskać nadpłacone raty? Przedawnić roszczenia kredytowe? Nasza kancelaria właśnie tym się zajmuje. Działamy na terenie Śląska i przyległych województw, ale chętnie przyjmiemy zlecenia z terenu całego kraju. Więcej informacji dla frankowiczów >>>

Dane kontaktowe

Katowice i woj. Śląskie  Pokaż numer telefonu kancelariachf@gmail.com http://www.kancelariachf.eu

Kontaktuj się z oferentem

Inne strony ogłoszeniowe. Dodaj, szukaj ogłoszeń: