Moja mama umawia się z kryminalistą!

20 Wyswietleń
Published
Cześć, ludzie! Jestem Steven. Opowiem wam, w jaki sposób niemal zrujnowałem szanse mamy na historię w stylu „i żyli długo i szczęśliwie” przez moje podejrzenia co do jej chłopaka. Ale najpierw słowo wstępu o nas.

Mieszkam z mamą odkąd tylko pamiętam. Nigdy nie znałem ojca, a rodzice mamy zmarli zanim się urodziłem. Tak więc od zawsze byliśmy tylko we dwójkę. Mama bardzo ciężko pracuje na dwa etaty, żeby nas utrzymać. Od zawsze była niepoprawną romantyczką i marzyła o idealnej randce. Jak tylko zaczyna rozmawiać z jakimś facetem, od razu wierzy, że to musi być „ten jedyny”. Szybko się zakochuje, potem ma złamane serce i płacze na moim ramieniu.

Któregoś wieczoru mama szykowała się na kolejną randkę. Jak zwykle, starałem się ostudzić jej zapał i przetłumaczyć, żeby tym razem nie była taka kochliwa i ufna. Przynajmniej na pierwszej randce. Była bardzo podekscytowana na samą myśl o niej. Dla mnie to był zły omen. Podświadomie czułem, że to się źle skończy i, jak to było poprzednim razem, mama znowu się zawiedzie. Gdy usłyszałem pukanie do drzwi, poszedłem otworzyć i zobaczyłem go.

Nasza interakcja trwała mniej niż minutę, bo chwilę później wyszli. Zostałem sam i nie wiem, dlaczego, ale gość wyglądał mi jakoś podejrzanie. „Coś mi tu nie pasuje.” – pomyślałem.

Niedługo potem mama oznajmiła, że w najbliższy piątek zjemy wspólnie kolację w restauracji, podczas której mogłem zadać wszystkie pytania, którymi zacząłem zalewać mamę.

Spytałem, czym się zajmował. Powiedział, że najpierw pracował jako przedstawiciel handlowy w jednej firmie, ale wkrótce ona zbankrutowała, więc przez jakiś czas był bezrobotny. Potem zaczął się utrzymywać z prac dorywczych, bo znał się akurat na hydraulice, obróbce drewna i innych takich. Ale w pewnym momencie powiedział coś, co mnie rozwścieczyło.

Pewnego dnia dom, w którym pracował został okradziony i Erwin był głównym podejrzanym.

Ze wszystkich facetów na świecie, moja mama musiała wybrać akurat złodzieja.

Zasubskrybuj nasze kanały:

JASNA STRONA: https://goo.gl/T3WBw5

5-minutowe Sztuczki: https://goo.gl/6wuSmZ

5-MINUTOWE SZTUCZKI dla DZIECI: https://goo.gl/83L3re
Kategorie
Praca
Bądź pierwszym który skomentuje.