Reklama w internecie. Artykuły SEO. Promocja

reklama-seo-artykuly-promocyjne-pisani

Internet jest bardzo atrakcyjnym medium do promocji swojej działalności, sklepu, firmy, usług.
Jest niestety także strasznie obciążony, konkurencja jest ogromna. Nierzadko po wpisaniu w okno wyszukiwarki jakiegoś hasła otrzymamy miliony adresów.
Zajmuję się od lat marketingiem sieciowym, jestem dziennikarzem, copy writer’em i  właścicielem wielu serwisów, stron www i kanału video, który ma miesięcznie ponad 500 tyś odsłon!

Potrzebna tania reklama i promocja SEO w internecie?

Zapraszam do skorzystania z mojej unikalnej oferty! Wystarczy wykupić jednorazowy kod TUTAJ (40 zł)
i wypełnić poniższy formularz.

Co oferuję? Napiszę wg wskazówek, lub tego, co znajdę na podanej stronie kilka różniących się treścią artykułów promocyjnych i opublikuję je w moich portalach (10 stron), są to m. in. portale ogłoszeniowe, które mają zakładki „Aktualności”. Tam właśnie dodaję artykuły promocyjne, bez limitów czasowych, nie będą nigdy skasowane. Aby roboty indeksujące nie pominęły wpisów, które są identyczne, każdy artykuł będzie miał inną treść. Można dodać zdjęcia i oczywiście linkować je do podanej strony.
Będzie także link tekstowy. To jest przykład takiego wpisu i grafiki >>>   Strona otworzy się w nowym oknie.
To nie wszystko!
Oprócz artykułów promocyjnych dodaję także ofertę do panelu reklam tekstowych. Panele są wyświetlane na prawie 100 tyś stron! Reklama będzie dodana na 366 dni. Panel reklam tekstowych jest także na dole tej strony.

Po wykupieniu kodu proszę wypełnić poniższy formularz. Usługa zostanie wykonana w ciągu 48h.
Po publikacji artykułów promocyjnych prześlę na podany adres e-mail adresy wszystkich stron, na których one się znajdą.

Kontakt
Tel. 662 781 010
E-mail: vimeofilm@wp.pl

INFORMACJE DODATKOWE

Dlaczego ważne jest umieszczanie tekstów promocyjnych na innych stronach?
Otóż większość użytkowników internetu korzysta z wyszukiwarki Google. Są firmy, agencje, które specjalizują się w usługach podnoszenia PR SEO stron. Chodzi o to, aby po wpisaniu np. hasła „sala na wesele w Poznaniu” adres promowanej firmy znalazł się przynajmniej na pierwszej stronie wyników wyszukiwań. Proszę wpisać to hasło w Google. Wynik jest taki: Około 1 880 000 wyników (0,47 s). Prawie dwa miliony stron!!!
I tak jest w każdej branży. Google ma swoje zasady indeksowania zawartości stron i ich szacowania. Co później skutkuje w pozycji wyszukiwania. Pojawienie się takich artykułów promocyjnych na innych stronach winduje automatycznie wskaźniki SEO do góry. Proszę sprawdzić jakie są stawki za takie usługi…
Poza tym, dodany artykuł ma bezpośrednie linki, odsyłacze do reklamowanej, promowanej strony. Więc profit jest jakby podwójny. Są pewne zasady. Artykuł powinien mieć min 300 słów, powinien zawierać ważne dla branży słowa kluczowe. Opublikowane zdjęcie i linki powinny zawierać atrybuty niewidoczne na stronie, ale one są zczytywane przez roboty wyszukiwarek. Zatem 10 wpisów znacznie wpłynie na Page Ranking, czyli jakby ocenę Państwa strony  przez Google.
Dlaczego moja usługa jest taka tania? Zastrzegam sobie prawo do wyświetlania reklam przy wpisach, jakie dodaję. To nie ma w zasadzie wpływu na jakość promocji. Zwykle nad każdym artykułem umieszczam dużą grafikę z zachętą do kliknięcia, to załatwia sprawę. Banner graficzny projektuję GRATIS!

Oferuję także uruchomienie własnej strony www, jeżeli jej nie ma. Jest to strona oparta na szablonie WordPress.
Klient otrzymuje wszystko: Domenę, serwer i gotową stronę, do samodzielnej edycji!
Można zmieniać, dodawać nowe wpisy, treści, zdjęcia, filmy. Zainteresowanych proszę o kontakt.
Koszt? Tylko 200 zł, plus wykupienie domeny i hostingu. Polecam tani, profesjonalny i niezawodny.
Domena i serwer, to są opłaty coroczne. Razem około 240 zł.