Wstrząsające wiadmości TVN. Policjant zobaczył żółtą plamkę na horyzoncie. Gdy dostał się bliżej, zm

19 Wyswietleń
Published
TVN prezentuje wstrząsającą historię policjanta, który po służbie spacerował wraz ze swoją rodziną. W pewnym momencie zobaczył na tafli wody żółtą plamkę. Funkcjonariusz natychmiast rzucił się na ratunek.

TVN na łamach swojego portalu internetowego i pasma informacyjnego przekazał wstrząsającą wiadomość o tragedii, która miała miejsce w Dąbrowie Górniczej. Cała akcja ratunkowa rozpoczęła się od błyskawicznej reakcji jednego z funkcjonariuszy policji, który akurat przechadzał się nad brzegiem jeziora wraz ze swoją rodziną. Chodzi dokładniej o sztuczny zbiornik o nazwie Pogoria III. Mieści się przy nim miejska plaża, która zwłaszcza teraz, kiedy przyszła do nas pierwsza prawdziwa fala upałów.

TVN informuje o tragedii w Dąbrowie Górniczej. Funkcjonariusz zobaczył żółtą plamkę na horyzoncie
Lato daje powoli o sobie znać i na naszych termometrach pojawiają się coraz wyższe wartości, a taka pogoda sprzyja wypoczynkowi nad wodą. Wiele osób szuka ochłodzenia w kąpieli, jednak trzeba pamiętać, że to dopiero początek tak słonecznej aury i sama woda jeszcze nie może być zbyt zimna na kąpiele.
Znamy szczegóły na temat utonięcia mężczyzny
- Mężczyzna wszedł do wody w okolicy klubu jachtowego, kilka kilometrów od plaży, licząc wzdłuż linii brzegowej, a licząc po lustrze wody - około kilometra od plaży - mówił Mariusz Miszczyk, rzecznik policji w Dąbrowie Górniczej.

Badane są dokładne przyczyny tej tragedii i zlecono już przeprowadzenie sekcji zwłok topielca. Podejrzewane jest, że mogło u niego dojść do wstrząsu termicznego, ponieważ woda nadal była bardzo zimna mimo silnego słońca i wysokiej temperatury powietrza.

- Wiem od ratowników wodnych, że w przypadku utonięcia ciało opada na dno. Ten mężczyzna unosił się na powierzchni, więc może doszło do wstrząsu termicznego. Policjant z Katowic, który go wyciągnął, mówił, że woda była zimna. Nie zdążyła się jeszcze nagrzać od słońca. Nie sprzyjała zażywaniu kąpieli, zwłaszcza od tamtej strony. To był dopiero jeden z pierwszych pięknych dni tej wiosny - dodał Miszczyk. #Wstrząsające, #wiadmościTVNPolicjant, #zobaczył, #żółtą, #plamkę, #horyzoncie, #Gdy, #dostał, #bliżej
Wstrząsające wiadmości TVN. Policjant zobaczył żółtą plamkę na horyzoncie. Gdy dostał się bliżej, zm
https://www.youtube.com/channel/UC0c-J-i6axwsuWZutB2PB4g?sub_confirmation=1
Kategorie
Wiadomości
Bądź pierwszym który skomentuje.